Další poznatky ohledně binárních opcí – brokeři

brokeři

Zdravím, v minulém článku jsem psal o způsobu vydělávání na internetu, který v poslední době zkouším. Jedná se o binární opce. Pokud jste první článek nečetly, tak si ho můžete přečíst zde. Od minulého článku jsem posbíral zase nějaké zkušenosti a proto se s vámi o ně chci podělit.

Dnes si povíme o brokerech, to jsou společnosti u kterých obchodujete. Pokud se budete obchodováním s binárními opcemi zabývat, je důležité vybrat si dobrého brokera. Dobrého znamená takového, který vás nijak nepodvede a který vám nabídne dobré obchodní prostředí.

Musíte si dát pozor, jelikož ve světě binárních opcí je také spousta podvodných brokerů. Ti vám například mohou blokovat výběr peněz, nebo měnit kurz daného aktiva při obchodování, tak abyste obchod prohráli. Zde vám shrnu pár důležitých věcí, kterých je dobré se při výběru brokera držet.

  • koukejte na to, zda je broker regulovaný a popřípadě jakým regulačním orgánem (CySec, FCA, ČNB)
  • jak velké výplaty za každý obchod broker mám, většinou je to okolo 80%
  • zda je broker v češtině
  • zda má broker dobrou zákaznickou podporu
  • jaká je výše vkladu a výše jednoho obchodu
  • jaké časy expirací broker nabízí, určitě bych se nepouštěl do 60 sekundových opcí

Nikam nespěchejte a vždy si na výběru brokera dejte opravdu záležet, přeci jenom mu svěříte svoje peníze a budete je mít u něj uložené. Hlavně z tohoto důvodu, bych doporučoval vybírat pečlivě. Jak jsem říkal v minulém článku, já osobně obchoduji u brokera StockPair, ale minulý týden jsem se zaregistroval i u brokera High/Low, který je také skvělý. Nabízí skvělé obchodní podmínky a je regulovaný.

Takže pokud chcete obchodovat binární opce, doporučoval bych brokery StockPair, High/Low, TopOption, AnyOption. Ostatně na internetu najdete spousty recenzí na různé brokery. Na příště vám připravím takovou menší tabulku s tím co brokeři nabízí, abyste to měli pěkně přehledné.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..