Jak vydělat peníze vyplňováním anket (€1,5 vstupní bonus)

Vaše názory mají cenu a právě toho si je vědoma společnost MarketAgent, která vám za vaše názory zaplatí. Online průzkumy se dělají pravidelně po celý rok na základě poptávky po názorech lidí na určité téma. Rozhodně doporučuji se zaregistrovat a přivydělat si několik desítek € ročně. Registrace a vše kolem je zdarma, takže neriskujete vůbec nic. Při registraci vyplníte několik základních osobních údajů. Hlavně si zapamatujte váš email a heslo, pod kterým se později přihlásíte na účet pro výběr peněz. Pro úspěšnou registraci je třeba vyplnit i vstupní dotazník, ve kterém vám bude položeno několik desítek dotazů. Na základě tohoto dotazníku vám začnou chodit již placené ankety a průzkumy. Vstupní dotazník slouží k selekci uživatelů. Pokud vyplníte, že jste muž, pak vám nebudou chodit dotazníky na téma ženské šaty, mateřská apod…

Jak vydělat peníze vyplňováním anket od MarketAgent?

  1. Nejdříve si budete muset vytvořit účet a vyplnit vstupní dotazník, kterým registraci dokončíte.
  2. Potom budete muset počkat na ověřovací email, ve kterém bude umístěn odkaz na aktivaci účtu. Tento email přijde do několika minut.
  3. Potom se přihlásíte na stránce MarketAgent.
  4. Hned na úvodní stránce vidíte váš nynější počet bodů, což by mělo být 150 bodů jako bonus za registraci, což odpovídá 1,5€. 100 bodů = 1€.
  5. Peníze si můžete kdykoliv nechat vyplatit po překročení částky 2€ na PayPal, MoneyBookers a další méně používané platební peněženky nebo je můžete darovat na dobročinné účely. Všechny tyto informace naleznete v sekci Směnárna.
  6. Všechny pro Vás dostupné ankety naleznete v sekci Aktuální Ankety (po registraci máte většinou tuto sekci prázdnou). O dalších anketách budete informování emailem, takže se nemusíte každý den přihlašovat a kontrolovat stav.
  7. Počet anket a online průzkumů, které dostanete, závisí na vstupním dotazníku.

12 odpovědí na Jak vydělat peníze vyplňováním anket (€1,5 vstupní bonus)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..