Vydělejte si víc v systému MarketAgent a to bez omezení

Asi si každý všiml toho, že zde postuji téměř každý týden výplatu kolem 5€ z programu MarketAgent. Opravdu nejde o podvod a opravdu jsou to výplaty moje. Jak je to tedy možné?

Nedostatečné množství anket

Kdybych si měl vydělávat jenom vyplňováním anket, pak by to bylo s trochou štěstí max 5€ měsíčně. MarketAgent je obrovská agentura, která mimo ČR působí po celém světě. Dotazníky většinou cílí na konkrétní cílovou skupinu, která je vybrána dle vstupního dotazníku, který jste o sobě vyplnili. Pokud jste tedy velmi jednoduchá osoba jako třeba já, pak ani nemusíte být do žádného výzkumu zařazeni a logicky si nevyděláte.

Propagace je klíčem k úspěchu

Za každého člověka, kterého do systému MarketAgent přivedete a který vyplní vstupní dotazník, obdržíte 100 bodů na váš účet. Jak už všichni víme, 100 bodů = 1€. Podstatné je, aby daný člověk vyplnil vstupní dotazník, jinak body neobdržíte. Tak teď to víte. Váš výdělek závisí na vaší snaze a nemusí být vůbec malý. Kolik lidí seženete, tolik dostanete euro.

Nevnucujete nikomu žádný nesmysl. Registrace je zdarma a vstupní dotazník vyplní člověk hned. Využijte FaceBooku nebo jiných materiálu.

Jak tedy postupovat

Nejdříve se musíte zaregistrovat na MarketAgent. Potom musíte vyplnit vstupní dotazník, čímž účet aktivujete, dostanete ihned 1.5€ a budete moci začít přijímat ankety a doporučovat systém dalším lidem. K tomu slouží formulář „Pozvěte své přátele“ po přihlášení do MarketAgent. Stačí vyplnit email dotyčné osoby a text zprávy. Doporučuji daného člověka na email teprve připravit, jinak ho smázne jako spam. Nejdříve se domluvte a potom nabídku zašlete. Pokud hledáte konkrétní odkaz pro šíření např. přes FaceBook, pak ho najdete v sekci „Pro webmastery“.

3 odpovědí na Vydělejte si víc v systému MarketAgent a to bez omezení

 • DanaMala napsal/a:

  Mě asi před 14-ti dny během jednoho dne naskočilo 30 Eur 🙂 Za necelý měsíc už jsem vybrala přes 50 Eur 🙂

 • Luboš napsal/a:

  Dobrý den napsal jsem do vyhledávače výdělky dostal jsem se sem , nic novýho stále stejná slova ale pozor výdělek 1,5Eura za týden nebo snad měsíc to tady ještě nebylo a co rok 2013 konečná? Děkuji

  • admin napsal/a:

   Dobrý den, bohužel tady není moc co čekat, bez investic jsou většinou výdělky v řádu pár stovek měsíčně. Abyste vydělávali více, musíte už mít nějakou kvalifikaci, z těchto systémů ať už je to cokoliv (dotazníky, přijímání emailů, klikání na reklamy) se prostě víc vytěžit nedá.

   Např. v ProfitableSunrise jsem vydělal desetitisíce CZK, ale opět jen díky investici. A to vše jsem zveřejňoval na svých stránkách, i když jsem to ke konci běhu systému pak už šulil.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..