Profitable Sunrise #16 – #20 výplata ($507)

Člověk vydělává peníze a pomalu zapomíná se o to dělit s ostatními. Vím, že se interval publikace příspěvků neustále prodlužuje a budu se snažit zapracovat na tom, abyste tu měli více investičních možností a rychlejší důkazy výplat. Pokud najdu výdělek jiné formy pro ne-investory, zkusím se zde o to podělit. Vždy se však snažím nejdříve výdělek testovat, abych nepublikoval něco neověřeného.

Investiční program Profitable Sunrise mi již dlouhou dobu vydělává a to opravdu nemalé peníze. Momentálně jsem nesmírně rád, že jsme do toho programu investoval, protože se mi to mnohonásobně vrací. Momentálně tu mluvíme o ztrojnásobení až zčtyřnásobení původní investice. Nejde o fiktivní peníze, ale o reálné peníze, které mi leží na online účtu nebo je reinvestuji jinde.

Posledních 5 výplat mi přišlo za jeden měsíc a to v hodnotě $507. Všechno chodí na LibertyReserve, ale nemám problém to směnit na PerfectMoney a udržovat si peníze tam. Mám je rád pohromadě a LibertyReserve moc nefandím.

Momentální moje investice v Profitable Sunrise je $1000. Hezky jsem si to zaokrouhlil. vybral jsem již $2,019.78, tedy jsem přes $1000 v profitu, ale pozor, moje prvotní investice byla pouhých $500. Potom jsem vydělané peníze ještě investoval navíc až na momentální částku $1000. Proto se tedy můžeme bavit o tom, že jsem z $500 udělal přes $2000 a jelikož jsem již v plusu a plán mi neustále běží, očekávám ještě mnohem větší příjem. Aby toho nebylo málo, tak mi pak po skončení investice přistane ještě $1000 investovaných zpět. No, nebudeme předbíhat, ale už teď jsem ve velkém profitu a snad tahle nálada ještě dlouho vydrží.

Ještě stále je možnost se do programu zapojit a registrovat se. Nikdo neví, kdy tahle senzace skončí, ale další rok bude kritický a bojím se, že to již padne. Pokud se zapojíte ještě do prosince 2012, pak máte vcelku velké šance na solidní výdělek. Jakmile se rozhodnete investovat až v roce 2013, bude to ještě větší riziko než teď.

Jako důkaz přikládám vyscreenové a v malování zarovnané jednotlivé výplaty z PS v celkové hodnotě $507.

Profitable Sunrise 10. - 14. výplata

Profitable Sunrise 10. - 14. výplata

4 odpovědí na Profitable Sunrise #16 – #20 výplata ($507)

 • Jan Horák napsal/a:

  Dobrý den.

  Já jsem také měl v profitablesunrise investované peníze a bohužel to skončilo. Já slyšel, že se stránky mají přetransformovat na jinou doménu. Nevíte nějaké bližší informace, jestli to spustí a lidé nepříjdou o své vklady? Děkuji

  • admin napsal/a:

   Dobrý den, na druhou stranu to jelo hodně dlouho, takže na tom spoustu lidí opravdu zbohatlo. Já investoval opravdu minimum a vydělal na tom docela slušně, škoda že jsem tam nedal víc 🙂 Přetransformaci bych určitě nečekal 🙂 to jsou jen nějaké řeči.

 • Vlaďka Kožuchová napsal/a:

  No ale je konec, ne? Profitable už přestal profitovat a člověk se nedozví proč.Smutné.Taky jsem tam měla nějaké peníze a už jsem měla vybírat. Smůla.Nevíte nic o tom? Dík V. Kožuchová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..