Umíte psát? Vydělejte si.

Tato nabídka je pro všechny, kteří umí o nějakém tématu dlouhodobě psát. Každý z nás rozumí něčemu jinému a těch, kteří umí psát, je celá řada. Však jsme se to všichni naučili ve škole. Někdo píše lépe, někdo hůře. Nejde mi teď o profesionální schopnosti copywritingu. Chci nabídnout možnost vydělat si těm, kteří umí na nějaké téma psát dlouhodobě a rozumí mu.

Jak by spolupráce probíhala? Nejprve mi napíšete na email s nabídkou o čem můžete psát, jak často budete psát a co si od toho slibujete. Pokud mě nabídka zaujme, zaplatím doménu a hosting a nahodím blog online, tzn. že nebudete platit nic. Jediné co potřebujete je umět psát. Budete mít tedy šanci rozjet velmi kvalitní blog nebo magazín, kam budou návštěvníci chodit a který bude moci později vydělávat na reklamě. Než se do takového stádia blog dostane, trvá to nějaký čas. Dle dohody se pak budu o zisky z reklamy s Vámi dělit. Nebudete tedy muset ani hledat reklamu, prostě jen budete psát a věnovat se tomu, co Vás baví a co Vám později vydělá třeba i tisíce měsíčně.

Jak postupovat

Nejprve mi napište na email admin@zdarmapenize.cz. V emailu uveďte kdo jste, kolik Vám je, odkud jste, na jaké téma chcete psát a rozhodně mi jako přílohu pošlete nějaké články, které jste na dané téma napsali. Nechci lidi, kteří to za pár příspěvků zabalí. Proto si s prvotním emailem dejte práci, abyste měli větší šanci, že si Vás vyberu. Tohle opravdu není výběrové řízení a jsem ochoten zaplatit doménu a hosting desítkám lidem, pokud mě zaujmou. Pokud mě nikdo nezaujme, nevyberu si nikoho. Pro mě je to počáteční investice do Vás a jelikož Vás neznám, chci mít jistotu, že to nebudou vyhozené peníze.

Pokud si Vás vyberu, budeme se domlouvat už jen po emailu a individuálně. Jde mi o dlouhodobou spolupráci, takže musíte umět na dané téma neustále psát. Nemusí to být ani samé unikátní články, však média také každý den nepublikují samé extra zprávy. Napište mi email, který mě zaujme a z kterého bude jasné, že to myslíte vážně a dlouhodobě. Jedině tak si Vás vyberu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..